Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/includes/fbwpml.php) is not within the allowed path(s): (/home/paukai/domains/pametinukai.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/paukai/domains/pametinukai.lt/public_html/wp-content/plugins/facebook-for-woocommerce/includes/Integrations/Integrations.php on line 61

Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/includes/Integrations/Bookings.php) is not within the allowed path(s): (/home/paukai/domains/pametinukai.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/paukai/domains/pametinukai.lt/public_html/wp-content/plugins/facebook-for-woocommerce/includes/Integrations/Integrations.php on line 61
Apie mus - Pametinukai.lt

Apie mus

Ačiū, už tai, kad esate ir stebite mus, už tai, kad domitės mūsų veikla ir produktais, kuriuos šiuo metu Jums siūlome interneto svetainėje pametinukai.lt

Apie mus

Trumpai papasakosiu, kaip gimė idėja sukurti šią naują interneto svetainę pametinukai.lt

Visų pirma, sužinojusi, kad laukiuosi antrojo vaikelio (o sužinojau 23 nėštumo savaitę (kas mane jau sekate instagrame ar jutube, šią istoriją jau greičiausiai žinote), supratau – svajonės tikrai pildosi! Turėsiu PAMETINUKUS.

Visada norėjau PAMETINUKŲ, neslėpsiu – vaikučių, kurie augtų drauge, o dvigubas vargas atneštų dvigubą laimės pliūpsnį į mūsų namus.

Daug kas išgirdę žodį pametinukai purtosi arba guodžia mane… O aš „važiuoju į priekį“ su šypsena veide, žinodama, kad tai jau išsipildė. Juk tai – mano pasąmonės vaisius.

Tad žodis pametinukai mane įkvėpė kurti e. parduotuvę.

Dar besilaukdama antrojo mažylio, pradėjau vėl iš naujo ieškoti vežimo, drabužėlių, pradėjau vėl pirkti svarbiausius daiktus – tiek gimdymui, tiek būsimam vaikeliui. Taip pat vėl reikėjo naujų nėštukės rūbų ir įvairiausių produktų, higienos priemonių ir pan. Įmonės, su kuriomis bendradarbiavau ir tebebendrauju iki šiol, pradėjo siųsti dovanas – būsimam mažyliui. Ir tada pagalvojau – kaip gera ir patogu būtų mano sekėjoms viską rasti vienoje vietoje, visus iki vieno rekomenduojamus ir išbandytus, pasiteisinusius pirkinius – nuo higienos priemonių sau ir vaikui iki drabužių, žaislų, net užkandžių, taip pat ir profesionalų fotografą (pasidalinsiu vestuvių, šeimos, laukimo ar jau nėštumo pabaigos, mažylio, šeimos nuotraukomis). Daug ką savo gyvenime jau patyriau, išbandžiau ir kuo likau patenkinta, tikrai su Jumis pasidalinsiu, taip pat pasidalinsiu savomis rekomendacijomis ir dovanų kuponais.

Visada stengiuosi Jus nustebinti, vis pridėti naujų skilčių, naujų rekomenduojamų produktų, net dovanų idėjų.

Jūsų atsiliepimai apie prekes ir pačią e. parduotuvę labai laukiami, tad radę minutę savo brangaus laiko, parašykite atsiliepimą. Esame Jums labai dėkingi!

Scroll to Top